• Неодамнешно
Шепа Патрола Дете Момче Ладно Време Бини Во Собата
zoom_in

Шепа Патрола Дете Момче Ладно Време Бини Во Собата

DEN 271.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој симпатичен комплет За Патрола За шепи И ракавици За новороденчиња е совршен додаток за зимската гардероба на секое момче. Без разлика дали вашето дете оди на училиште или на игралиште, овој комплет обезбедува забава и топлина за вашето малечко! Бини и белезници во собата, шепа патрола група лепенка, Пом пом детали.

Избор на купувачи..