• Неодамнешно
Сензорот За Кислород Одговара На Хјундаи Битие
zoom_in

Сензорот За Кислород Одговара На Хјундаи Битие

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сензорите ЗА КИСЛОРОД ДЕНСО се произведуваат и тестираат според најстрогите стандарди ЗА ОЕ за неспоредливи перформанси. Секоја компонента е прецизно изградена за точна замена и за прв пат одговара. Оваа иновативна линија се одликува со ексклузивниот слој НА СТАПИЦА ОД АЛУМИНИУМ оксид НА ДЕНСО, дизајниран да го заштити керамичкиот елемент од силикон и позирање на олово за подобрени перформанси на моторот, поголема ефикасност на горивото и неспоредлива долговечност. ДЕНСО ви го дава вистинскиот дел и вистинското вклопување, прв пат. Кислород Сензор Одговара Изберете : 2012-2015 ХЈУНДАИ БИТИЕ 2012-2016 ХЈУНДАИ ЕКВУС 2015-2016 КИА К900 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..