• Неодамнешно
Тафи Безбедност 368-Компактен Заклучувач за Подно Седиште Одговара: - ЏИП ГЛАДИЈАТОР, ЏИП ГЛАДИЈАТОР СПОРТ
zoom_in

Тафи Безбедност 368-Компактен Заклучувач за Подно Седиште Одговара: - ЏИП ГЛАДИЈАТОР, ЏИП ГЛАДИЈАТОР СПОРТ

DEN 142.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова високо безбедносно челично заклучување се монтира под задното седиште Во Џип Гладијатор. Компактната форма на Кутијата За заклучување Може дискретно да се инсталира во пластичната ограда ОЕМ и има доволно складирање што може да се заклучи за да се сокријат скапоценостите што најдобро остануваат невидени за ргуубопитните очи. Обезбедената содржина лесно се пристапува со превртување на задното седиште на возачот нагоре и отворање на обезбедениот капак. Системот за Заклучување на Штитникот на туфи со безбедносна брава со двојно гризење од 10 тамблери со вградени временски заптивки ќе ги одржува вашите скапоцености безбедни додека уживате во вашите авантури. Компактно Заклучување Под Седиштето Одговара Изберете : 2020-2022 ЏИП ГЛАДИЈАТОР 2023 ЏИП ГЛАДИЈАТОР СПОРТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..