• Неодамнешно
Јакима Мамка Оригинална Петел Опашка
zoom_in

Јакима Мамка Оригинална Петел Опашка

DEN 208.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од 1950-тите, оригиналната Опашка На Петелот На Ворден е, а сепак е еден од најпродуктивните спинери наоколу. Порано фаќаше речиси секоја риба од дивеч, пулсирачката опашка на опашката На Петелот и привлечното дејство на предење ќе направат риба да удри, многу пати кога ништо друго нема да работи. Петел Опашка 1/16 мл, Сјајот Црна : Уникатен Врти Акција. Во Линија Пондериран Дизајн На Телото. Пулсирачката Опашка Привлекува Риби. Вистински Сребрени, Месинг или Бакарни Сечила. Ув Завршува На Располагање. Користете за да фатите речиси секоја риба од дивеч. Пулсирачки пробие опашка. Атрактивна акција за предење. Тежина : 1/16 мл.

Избор на купувачи..