• Неодамнешно
22.25 Бронза И Крем Висока Тркалезна Епергна Со Држач За Лист Акантус
zoom_in

22.25 Бронза И Крем Висока Тркалезна Епергна Со Држач За Лист Акантус

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направете изјава и подигнете ја презентацијата на забавата на ново ниво со овој Акантус дизајниран Епергне! Прикажете овошје, цвеќиња, свеќи, храна со прсти, слатки задоволства или ореви во крем-керамичките чинии што можат безбедно да се стават во машината за миење садови по аферата за лесно чистење. Ова безвременско класично парче ќе биде фокусна точка на сите поставки на вашата маса со Својата европска Уметност"Стариот Свет".Карактеристики : бронзена и крем завршна обработка керамички и метални конструирани држачи за метални листови од кантус висококвалитетните керамички чинии имаат мазна кремаста завршница и можат да бидат безбедни во микробранова печка и рерна на 425 степени 5-те керамички чинии се безбедни за миење садови за лесно чистење за најдобри резултати и за продолжување на употребата, рачно миење во благ сапун и сушење со мека крпа препорачана за внатрешна употреба : 22.25" висок х 19" во дијаметарм материјали : метална/керамичка бронза и крем епергн. Керамички и метални конструирани. Акантус метал лист носителот. Се препорачува за внатрешна употреба. Мери 22,25 инчи високи на 19 инчи во дијаметар.

Избор на купувачи..