• Неодамнешно
Верадек Брикстон Серија Висок 28 Пластична Жардиниера Црна
zoom_in

Верадек Брикстон Серија Висок 28 Пластична Жардиниера Црна

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стариот запознава нови. Земајќи инспирација од бујните градини за недвижнини, Високиот Жардиниер Верадек Брикстон го комбинира традиционалниот дизајн со модерната технологија што го прави најсоодветен за предниот трем или дворот. Одликувајќи се со отстранлива кофа за вметнување, Високиот Брикстон го олеснува исклучувањето растенијата, цвеќињата или грмушките и претходно дупчените дренажни дупки помагаат да се спречи прекумерно наводнување. Оваа цврста, но лесна жардиниера е гордо изработена Во Канада од висококвалитетна рециклирана пластика, што ја прави отпорна на пукнатини, избледување и УВ и овозможува да издржи екстремни температури кои се движат од -20 до +120 степени. Со совршена рамнотежа на дизајнот, структурата и намената, Високиот Брикстон совршено се спојува со секој внатрешен или надворешен аранжман за да даде голема изјава. Отпорен на сите временски услови. Издржлива полипропиленска конструкција. Само-наводнување. 5-годишна гаранција. Пукнатина доказ. Отпорен на бледнее. Отпорен на гребење. Дренажна дупка. Отстранлив вметнување кофа.

Избор на купувачи..