• Неодамнешно
Рок & Република Женски Тексас Р Треска Повлекување На Џегинг
zoom_in

Рок & Република Женски Тексас Р Треска Повлекување На Џегинг

DEN 959.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рок & Република Женски Тексас Rx Треска Повлечете На Jegging. Овие Рок & Република Женски Тексас Rx Треска Повлекување На Џегинг се направени со измазнување на истегнување ткаенина што ги поддржува и ласка вашите облини. Изгледот на тексас но, удобноста на хеланките, тие седат на вашиот природен струк и не штипкаат или куп, за наплата што можете да ја носите со доверба. Повлекување на џегинг од среден пораст. Ултра тенок преку колкот и бутот. Слабо отворање на ногата. Тексас конструкција. Вештачки џебови во традиционален дизајн со 5 џебови. Инсеми : Кратки 27", Средни 29", Долги 31". Увезени. Стил# RFA01112.

Избор на купувачи..