• Неодамнешно
Патување Колекција Жени Џеса Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали
zoom_in

Патување Колекција Жени Џеса Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата Еѕѕеса по Патување е прерамка и тренди. Оваа потпетица што мора да ја имате има мазни вегански кожни горни делови и подножје од пена за Удобност од 4 мм за зголемена удобност. Стилот е покачен со покриен блок пета и лак акценти. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Избор на купувачи..