• Неодамнешно
Обичен Дуксер Со долги Ракави За Жени Графички Принт Лабави Врвови За Ноќта На Вештерките Клиренс Каки
zoom_in

Обичен Дуксер Со долги Ракави За Жени Графички Принт Лабави Врвови За Ноќта На Вештерките Клиренс Каки

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одговараат Заumn, Зима и Пролет.39 "Должина : 72cm/28.17" Големина : М Големина. Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење.79 "Должина : 73см/28. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. ●Забелешка #1é : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.98 "Рамо : 43см/16.21 "Должина : 69см/27. ●Забелешка #2é : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.50" Ракав : 65.94 "Рамо : 44см/17. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.35" Големина : XXL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Одговараат Заumn, И Пролет.85 "Рамо : 47см/18.11" Ракав : 64.

Избор на купувачи..