• Неодамнешно
Термалошки Конрад Громет Панел
zoom_in

Термалошки Конрад Громет Панел

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Панелот Конрад громет е прекрасен потресен дизајн на медалјон кој е отпечатен на основна ткаенина од памучна патка со голема тежина. Имаме дизајн на медалјон од стариот свет, потресен да станеме донекаде современ изглед со овие ажурирани бои. Панелот за шипки има изолација поддржана од вискозна пена поврзана со памучна крпа што ги прави овие панели енергетски ефикасни за да ги одбијат летните горештини и зимскиот студ, амортизација на звукот за да се обезбеди добар ноќен сон, блокирање НА УВ зраците за да се спречат избледените дрвени подови или килими. Белата постава на овој панел го прави во согласност со сите прописи за владение. Овој уникатен панел е подобрен со осум четкани сребрени готови шипки со дијаметар од 1,5 инчи и може да прифати декоративна шипка за завеси до 1,25 инчи за да го комплетира изгледот. Ткаенината Конрад може да се пере во машина и лесно се одржува во вашиот дом. Громет Панел. Беж. Продадени како еден панел. Филтрирање на светлината. Дополнителни бои и должини. Пена назад изолирани. Енергетски ефикасен, одбива летна топлина и зимски студ, амортизација на звукот и ги исполнува условите за владение. Машинско перење ладна вода, без белило со хлор, Закачете ја да се исуши.

Избор на купувачи..