• Неодамнешно
Macgregor® Големи Лига Бази со Сидро и Приклучоци - Во собата на 3
zoom_in

Macgregor® Големи Лига Бази со Сидро и Приклучоци - Во собата на 3

DEN 5356.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте му на вашиот дијамант изглед во голема лига со Оваа База На Големата Лига На Mac Gregor®. Основните тркачи лесно можат да ја идентификуваат следната торба, бидејќи светло-белата боја се издвојува против нечистотијата на полето. Тренерите можат да поттикнат соодветни техники на лизгање кога крадат втор или трет на соборување, бидејќи основата е изградена за да помогне да се спречат повреди на лизгање. Опремена со заварена тава за столбови, основата може да остане закотвена околу дијамантот преку трчање со висок интензитет, а чуварите на земја не мора да се грижат дали завртките ќе се ослободат за време на одржувањето на теренот.

Избор на купувачи..