• Неодамнешно
Воин Производи 916АПЦ Задни Агли; Црна Дијамантска Плоча; w Дупки; Дијамантска Плоча;
zoom_in

Воин Производи 916АПЦ Задни Агли; Црна Дијамантска Плоча; w Дупки; Дијамантска Плоча;

DEN 3175.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Задни Агли; Црна Дијамантска Плоча; со / Дупки; Дијамантска Плоча; Заден Агол Покријте Ги Задните Агли Задните Агли; Црна Дијамантска Плоча;со / Дупки; Дијамантска Плоча; КАРАКТЕРИСТИКИ : Дебелина од 1/8 инчи. Обезбедете Структурна Поддршка За Подобрување На Изгледот На Возилото Лесна Инсталација Претходно Исечени Дупки ДОЛГОТРАЈНА / Издржлива КОМПАНИЈА МТС, Л. Ц. произведува и продава висококвалитетни резервоари за гориво за камиони, Џипови и ТЕРЕНЦИ. Нашите резервоари се изградени од издржлив полиетилен со висока густина, вкрстено поврзување. Придобивки од резервоарот за гориво МТС : * полиетилен со дебелина Од Речиси 1/4 инчи за супериорна јачина * Нема можност за ' рѓа..НИКОГАШ * НЕМА да пукне дури и на 150 F над или 160 F под нулата * Нема заварувања или шевови да пропаднат или истекуваат * Над 60 различни модели * сите резервоари вклучуваат БЕСПЛАТЕН нов прстен" О " и прстен за заклучување (доколку е потребно) * Петгодишна гаранција * до 48 држави преку Копнената служба Федекс.

Избор на купувачи..