• Неодамнешно
Капри Сонце Роарин ' Води Тропска Плима Со Вкус На Вода Децата Пијат Торбички, Кт Кутија, фл Оз Торбички
zoom_in

Капри Сонце Роарин ' Води Тропска Плима Со Вкус На Вода Децата Пијат Торбички, Кт Кутија, фл Оз Торбички

DEN 63.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Земете хидратација на следното ниво оваа fall Со Капри Сонце Роарин' Води Тропски Удар Со Вкус На Вода Пијалаци. Нашата нова формула е засладена со стевиа и шеќер. Тропскиот Удар ја карактеризира курвата суштина на ананас, портокал и цреши. Секогаш омилена за деца, нашата вода со вкус е толку вкусна дури и родителите не можат да одолеат да прикрадат торбичка или две! Капри Сонце Роарин ' Води Тропски Удар Со Вкус На Вода пијалок доаѓа во иконата Капри Сонце 6 торбичка со течна унца така, на децата им е лесно да останат хидрирани на училиште, на игралиште или за време на вежбање. Секоја кутија содржи 30 погодни торбички исполнети со овошна вода со вкус. Капри Сун Рикачките Води сигурно ќе ги натераат децата ДА РИКААТ! Една кутија Од 30 кт Капри Сан Роарин Вотерс Тропски Удар Со Природен Вкус На Воден Пијалок (6 торбички од фл оз). Заменете ги газираните пијалоци и засладените пијалоци и ширете Ја Забавата Капри Сонце за време на празниците. Залиха на фрижидерот за есенски спортови Со Капри Сонце Рикачки Води. Вода со вкус што ги прави децата подготвени да РИКААТ. Нашата нова формула содржи 1 гр шеќер по торбичка, што ја прави одлична опција за целодневен пијалок за деца. Тропски Удар Со Вкус На Вода Со вкус на роарин Е освежувачки, природен и засладен со стевиа и 1г шеќер. Ароматизираните торбички за вода ја карактеризираат курвата суштина на ананас, портокал и цреши. Пробајте Капри Сонце Рикачки Води, вкусна вода со вкус Од Капри Сонце, креаторите на Омилениот Пијалок за Сокови #1 За Деца. Спакувано во пригодна торбичка за целодневна хидратација на ручек или после училиште. Совршен за деца, иако родителите може да искористиш приликата торбичка или две. Залиха на фрижидерот со нашите рефус 30 кт тропски удар торбички.

Избор на купувачи..