• Неодамнешно
Џин Мајстор Копче Гаража Врата Отварач Далечински-Работи Со Сите Џин Гаража Вратата Отворач Модели
zoom_in

Џин Мајстор Копче Гаража Врата Отварач Далечински-Работи Со Сите Џин Гаража Вратата Отворач Модели

DEN 2637.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Предавателот На Копчето Genie Master 3 гарантира дека ќе имате брз пристап до три гаражни врати од Genie-брендот (произведени од 1999 година наваму). Единицата може да се исече на штитник за автомобил или да се закачи на приврзок за клучеви. Неовластениот пристап е спречен Со Интеликодно тркалање-шифрирање на кодот, менувајќи го кодот за пристап по секоја употреба. Надворешните пречки се спречуваат благодарение на дизајнот со двојна фреквенција со автоматско барање (315/390 MHz). Единицата се напојува СО батерија 3 V2032 (вклучена). Џини еден Од Најпознатите И најдоверливите потрошувачки брендови Во Америка, Џини може да се пофали со славна историја и милиони иновативни производи. Џини првично беше основана во 1923 година како Производствена Компанија На Алијансата и за време на ВТОРАТА светска ВОЈНА произведе сѐ, од капачиња со осигурувачи до рачки од менза.

Избор на купувачи..