• Неодамнешно
Латинска Двојна Импровизирана Лежалка-Виридис
zoom_in

Латинска Двојна Импровизирана Лежалка-Виридис

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поставете го вашиот надворешен простор за разлика од сите останати; привлечните бои на колекцијата латински импровизирани лежалки на Вивере сигурно ќе му позавидат на соседството. Направени со 100% памук, овие импровизирани лежалки дишат во топол ден, а меката ткаенина е удобна колку што е убава. Овој кревет со двојна големина удобно поддржува 2 возрасни лица (до капацитет од 450 килограми), затоа искористете ја можноста да споделите одложување со пријател. Поставете го вашиот надворешен простор за разлика од сите останати; привлечните бои на колекцијата латински импровизирани лежалки на Вивере сигурно ќе му позавидат на соседството. Направени со 100% памук, овие импровизирани лежалки дишат во топол ден, а меката ткаенина е удобна колку што е убава. Овој кревет со двојна големина удобно поддржува 2 возрасни лица (до капацитет од 450 килограми), затоа искористете ја можноста да споделите одложување со пријател. Богатите и живописни опции за боја ќе ја направат оваа импровизирана лежалка врв на вашиот надворешен простор. Импровизирана лежалка со двојна ширина е доволно голема за споделување, но толку удобна што нема да сакате.

Избор на купувачи..