• Неодамнешно
Бура Arши 3 8 Тивок Плоштад Риболов Мамка, Црна Сребрена Сенка, Оз
zoom_in

Бура Arши 3 8 Тивок Плоштад Риболов Мамка, Црна Сребрена Сенка, Оз

DEN 208.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Невремето Silши Тивок Квадрат Мамка е плитка водена мамка која работи со жива тркалачка акција и изразен удар на опашката на длабочина до 5 стапки. Со својот пристап што не штрака, тој е идеален за таргетирање на претпазливи или под притисок риби. Се одликува со вратоврска за линија за самоподесување и ротирачки закачалки за куки. Оваа сина мамка, исто така, има пловност да се повлече од капаците и дизајнот на усните на квадратни кола за зголемено отклонување. Двајцата прават идеален натпревар за контактирање на структурата. Бура Arши 2 3/8" Тивок Плоштад Риболов Мамка, Црна Сребрена Сенка, 5/8 Мл. Не-растреперува мамка. Жива тркалачка акција и изразен удар на опашката. Плоштад коло усна. Опремен со премиум црн НИКЕЛ VMC куки.

Избор на купувачи..