• Неодамнешно
Линдхерст Џош Геометриски Кругови Област Килим, Црна Мулти, 5'3 5'3 Круг
zoom_in

Линдхерст Џош Геометриски Кругови Област Килим, Црна Мулти, 5'3 5'3 Круг

DEN 2207.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Висина на купот : 0,5 инчи. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Моќта Се Појави Во Турција.

Избор на купувачи..