• Неодамнешно
Каролини Богатства Цк2500чф Божиќни Светла Бело Знаме На Коли Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна
zoom_in

Каролини Богатства Цк2500чф Божиќни Светла Бело Знаме На Коли Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства Ck2500chf Божиќни Светла Бело Коли Знаме Платно Куќа Големина Големи, разнобојни Божиќни Светла Бело Коли Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Коли. Одличен подарок за сопственик На Коли. Прославете Го Божиќ Со Ова Божиќно Големо Знаме. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Избор на купувачи..