• Неодамнешно
Колибри 698ci HD SI KVD Nav Комбо
zoom_in

Колибри 698ci HD SI KVD Nav Комбо

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кевин Ван Дам Потпис Внатрешна Гпс Комбо Со Странични Слики и навионика плус картичка. Специјално Вклучување : Вклучено со овој модел е картичката Навионика+ карта со наутички Графикони, Сонархарти и Уредувања на Заедницата. Уживајте во новиот слој со висока дефиниција, поставете ги дневниците на сонарите за да изградите уште подобри локални графикони за вашата област и искористете ги дневните ажурирања. Комбинацијата 698ci HD SI KVD nav има брилијантен 480h x 640 V, 5 " 256 дисплеј во боја со позадинско осветлување. Странично Сликање и Сонар За Снимање Надолу со излезна МОЌНОСТ од 4000 ВАТИ ПТП, Прецизно Внатрешно Гпс Графикон Со вградена Картографија За Унимапа На Колибри Со слот за картички за опционални мапи или зачувување на точки на патот заедно со систем За монтирање на брзо Исклучување Со Навалување И Вртење. Исто така, има три програмабилни претходно поставени копчиња за зачувување на вашите омилени прегледи. Дизајнот овозможува можност за замена на падот за конкурентни модели во цртичка. Максимизирајте го вашето искуство со риболов со humminbird 698ci HD SI KVD NAV fishfinder gps систем. Колибри 698ci HD SI KVD Nav Комбо Апликација/Употреба : Слатководни. Вградени Уреди : ГПС, Графикон. Апликација/Употреба : Слатка Вода. Боја на екранот : 256 Бои (8-битни). Резолуција на екранот : 480 х 640. Боја на екранот : 256 Бои (8-битни). Поддржана Боја : Сива Скала. Фактор На Форма : Гимбал Монтирање. Големина На Екранот : 5". Фактор На Форма : Гимбал Монтирање.

Избор на купувачи..