• Неодамнешно
Каролини Богатства CK3791CHF Zuchon Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна
zoom_in

Каролини Богатства CK3791CHF Zuchon Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства CK3791 CHF Zuchon 2 Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Zuchon 2 Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Зучон. Одличен подарок за сопственик На Зучон. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Избор на купувачи..