• Неодамнешно
Сина Фо Вибра Куршум Летаат Оз Сребрена Топла Розова
zoom_in

Сина Фо Вибра Куршум Летаат Оз Сребрена Топла Розова

DEN 351.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Синиот лисица вибракс куршум во дизајнот на сечилото работи од 2' до 6'. Долго леење, дизајнирано за побрза струја или подлабока вода кога се потребни максимални вибрации. Тој е 30% потежок Од Класичниот Вибракс Со иста големина. Внатрешното сечило се врти директно на вратилото во поширок лак за повеќе вибрации. Облечената опашка додава привлечност слична на животот. 30% потешки Од споредливиот Класичен Вибракс. Vmc® Куките се совршено калени за јачина и исклучително остри за брза пенетрација. Облечена опашка за дополнителна привлечност. Тешки нерѓосувачки челик вратило. Вграденото сечило се врти директно на вратилото. Сечилото ротира во широк лак за максимални вибрации.

Избор на купувачи..