• Неодамнешно
Warners® Блажени Придобивки Удобност На Странично Измазнување Микрофибер Краток RS7723W
zoom_in

Warners® Блажени Придобивки Удобност На Странично Измазнување Микрофибер Краток RS7723W

DEN 207.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова Warners® Блажен Придобивки кратко за измазнување на страната со целосна задна покривка има рамна еластика на ногата и половината, што ви дава елегантен изглед и целодневна удобност. Направен со растеглива ткаенина, овој краток краток струк со беспрекорни страни ќе стане главен секојдневен стил. Странични Панели За Измазнување. 3-Пакување. Панели лесно мазни за беспрекорен изглед под облеката. Седи високо на половината. Целосно покривање на грбот. Содржина на ткаенина : 90% Полиестер 10% Еластан.

Избор на купувачи..