• Неодамнешно
Американско Знаме И Далматински Керамички Украс
zoom_in

Американско Знаме И Далматински Керамички Украс

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Избор на купувачи..