• Неодамнешно
Девојки Мода Winter Зима Плетете Дебела Нишка Желка Секојдневен Џемпер Со Долги Ракави
zoom_in

Девојки Мода Winter Зима Плетете Дебела Нишка Желка Секојдневен Џемпер Со Долги Ракави

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73" Должина : 61см/24.02" Ракав : 46см/18.11" Рамо : 55см/21.65" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 110см/43.31" Должина : 62см/24.41" Ракав : 47см/18.50" Рамо : 56см/22.05" Големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 114см/44.88" должина : 63см/24.80" ракав : 48см/18.90" рамо : 57см/22.44" Големина : xl сад : 10 еу : 40 Биста : 118см/46.46" Должина : 64см/25.20" ракав : 49см/19.29" рамо : 58cm/22.83" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 122cm/48.03" должина : 65cm/25.59" ракав : 50cm/19.69" Рамо : 59cm/23.23" плус големина v вратот џемпери за жени. Пуловер За Жени. Топло Пуловер Џемпери За Жени Зимски Дозвола. Летни Џемпери За Жени 2023 Лесни Ситни.

Избор на купувачи..