• Неодамнешно
Ривакасе Регент 17 Лаптоп Ранец
zoom_in

Ривакасе Регент 17 Лаптоп Ранец

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ривакасе 8060 Регент 17" Ранецот за Лаптоп е лесен и цврст. Силната ткаенина на облогата и сигурната конструкција ја гарантираат неговата издржливост. Обложените страни и дното обезбедуваат високо ниво на компјутерска заштита. Пространиот оддел за лаптоп одговара на речиси секоја тетратка. Сите додатоци, документи, телефон, чанта и други потреби може да се стават во главниот дел и надворешниот џеб. Малата тежина и обложените ремени за рамо обезбедуваат удобно абење. РИВАКАСЕ 8060 Регент 17 " Ранец За Лаптоп : Заштитно полнење од сите страни и на дното. Материјал отпорен на прашина и влага. Голем главен оддел со велкро прицврстувач за побезбедно ограничување на компјутерот. Дополнителна партиција За документи А4, тетратки и списанија. Внатрешни поштенски-слот. Двоен патент повлекува за брз и лесен пристап до главниот оддел. Пространа надворешна преграда со патент за додатоци. Светла боја на страничниот патент за свеж и енергичен изглед. Обложени ремени за рамо за удобно носење. Мека носење прашка. Премин на багаж. Мала тежина. Големина на одделот за лаптоп : 16,9 "х 11 " х 1,8". Тежина : 1,1 фунти. Боја : црна.

Избор на купувачи..