• Неодамнешно
Џејмс Артур: Делукс Издание
zoom_in

Џејмс Артур: Делукс Издание

DEN 479.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Делукс издание вклучува пет-песна БОНУС ЦД. Џејмс Артур вели дека се надева дека луѓето ќе му дадат шанса на неговиот нов музички цитат; и ветува дека неговиот претстоен деби албум ќе биде цитат;повторно воведување; за него како уметник. Невозможниот пејач штотуку го претстави новиот сингл Вие Не Сте Никој Додека Некој Не Ве Сака, како и потврдување на ноемвриското издание за неговиот самонасловен рекорд, и вели Дека Шефот На Х Фактор, Сајмон Кауел, бил цитиран; толку позитивен; за неговата музичка насока. се надевам дека луѓето нема да имаат затворени умови за да не му дадат шанса поради она што се случило во минатото,изјави Џејмс за Дејли Стар оваа недела, осврнувајќи се на успехот на другите машки Победници На Х Фактор. цитат; ми беше дадена таква лиценца со овој албум,можев целосно да се изразам и да имам слобода, додаде тој. Луѓето со кои работев беа кул и веродостојни; не сум заглавен со формуларни поп продуценти. Џејмс Артур се враќа со нов сингл Вие Сте Никој Сусам Некој Те Сака на 20 октомври, додека албумот Џејмс Артур паѓа на 4 ноември. Џејмс Артур : Делукс Издание.

Избор на купувачи..