• Неодамнешно
Рашири Оксфорд Две Троседот Slipcover
zoom_in

Рашири Оксфорд Две Троседот Slipcover

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чистите линии и недооценената двобојна шема на решетката се потписите на Нашата сигурна истегнување На Оксфорд дводелна посебна колекција на седишта. Оваа удобна ткаенина за истегнување контури на мебел за прилагодено вклопување. Елегантната и стилска покривка дава воздух на елеганција. Совршен е за современи и традиционални поставки, но додава уникатен спин на рустикален декор. Овој капак ќе одговара на секој декор, затоа спарете го со убави перници и поставете го расположението за тој ден! Двонасочната растеглива ткаенина лесно се усогласува со мебелот. Најдобро одговара на софи широки од 74 до 96 инчи (надворешна рака до надворешна рака, директно преку), високи од 36 до 40 инчи. Машинско Перење и Сушење.

Избор на купувачи..