• Неодамнешно
Лав Бренд Вана Избор Предиво-Виолетова, Мултипак Од 3
zoom_in

Лав Бренд Вана Избор Предиво-Виолетова, Мултипак Од 3

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е свилено-меко премиум основно предиво што е предиво за лесна нега вана сака доволно да ја нарече своја. Со својата еластична рака и зачудувачки квалитет на бод, Изборот На Вана има разновидност што ќе ви помогне да креирате дизајни од вашите соништа. Направете едноставен џемпер, обликувајте стилски шал или мода неверојатен авганистанец. Овој мултипак содржи три топчиња предиво. Тежина категорија : 4. Цврсти материи : 100% акрилик, 3,5 мл/100гр, 170ид/156м. Отпечатоци : 92% акрилик/8% вискоза, 3оз/85гр, 145ид/133м. Пресврти : 100% акрилик, 2,5 мл/70гр, 121гр/111м. Мерач : плете : 16с 22р = 4ин/10см на големина 9/5, 5 мм игли, капчиња : 12сц х 15р = 4ин/10см на големина ј10/6мм кука. Грижа : машинско перење топло (104f/40 C макс.темп), исушете се, не избелувајте, не пеглајте. Увезени. Мултипакет од 03. Виолетова. Тежина На Предиво : #4-Средно.

Избор на купувачи..