• Неодамнешно
Комплетна скејтборд за брзини на Демон, 31 7,75
zoom_in

Комплетна скејтборд за брзини на Демон, 31 7,75

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој скејтборд со крстосувач на ниво на средно експерт е направен од девет јавори и има двојно удар за слатко возење. Пет-инчните полирани камиони со влошки за кревање му даваат на оваа табла вистински крстосувач чувство во компактен пакет. Брзина Демон 29 серија Комплетен скејтборд, 31 "x 7,75" : 31 "x 7,75" 9-PRO Concave Maple Deck со двојна Kicktail. 80 AB стандардна лента за зафат. 5 "Алуминиумски камион во стилот на тензор. 53мм x 29мм инјектирани полиуретански тркала со влечни жлебови. Јаглероден челик abec 3 лежишта. Возраст опсег : 8 години и повеќе.

Избор на купувачи..