• Неодамнешно
Даниелсон 30ин Лебдат Чорап Сидро
zoom_in

Даниелсон 30ин Лебдат Чорап Сидро

DEN 504.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Даниелсон 30во Лебдат Сидро За Чорапи го Стабилизира вашиот брод во услови на ветровито вкрстување. Висококвалитетни најлонски ремени. Може да се користи за забавување на вашиот брод кога струјата е пребрза. Исклучително издржлив во услови на груба вода. Должина : 30 инчи.

Избор на купувачи..