• Неодамнешно
килим на површината на плочата за бушава nuloom neva, 5 ', слонова коска
zoom_in

килим на површината на плочата за бушава nuloom neva, 5 ', слонова коска

DEN 1024.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој мек и пријатна кадифен куп е совршен додаток на вашиот дом. Изберете од која било од уникатните бои за најдобро да одговараат на вашата естетика. Со подлога за килими за додадена удобност и леснотија на Ceash Easy за да се грижите, препорачуваме да се испразнуваат редовно за да се намали потенцијалното пролевање и чистењето на местата на дамки со чистач на тепих nuloom neva пријатна кадифен калифон со килим од областа на реси. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба. Вклучува обликувани ресни.

Избор на купувачи..