• Неодамнешно
Длабоко Чудо Лива Девојка Жени Чипка Длабоко V Шиење Шупливи Ноќница Чипка Облека За Спиење Сатен Ноќна Облека Дама Долна Облека
zoom_in

Длабоко Чудо Лива Девојка Жени Чипка Длабоко V Шиење Шупливи Ноќница Чипка Облека За Спиење Сатен Ноќна Облека Дама Долна Облека

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : . * 100% сосема нов висок квалитет!. 1.Полиестер и спандекс,сатенски сатен,извонредна ткаенина,прилагодлив ремен за рамо,слободен и удобен. 2.Секси стил : длабок V-врат, отворен грб,чипка шупливи цвеќиња,прилагодливи тенки ремени за рамо,двострано рутирање, уредна линија на автомобили. 3.Висок квалитет : издржлив дизајн на чаша за шиење чипка.Меките, дишечки и удобни материјални пижами го обезбедуваат вашиот сон. 4.Перспектива спектакли заводливите пижами го покажуваат вашето прекрасно тело.Само уживањето во жешката ноќ е доволно за да го полудите вашиот маж. 5.ПРИЛИКИ : Невестинска Долна Облека,Ден На Жената,Меден Месец,Младенска Ноќ,Забава Денот на Вљубените,Годишнина,Годишнина,Посебен Ден. Спецификации : . Материјал : Полиестер+Спандекс. Тип На Поддршка : Жица Слободен. Тип На Затворање : Никој. Боја : Петки Боја. Стил : Секси. Декорација : Чипка. Тип На Шема : Боја На Шиење. Форма На Чаша : Целосна Чаша. Големина : 3 XL-5 XL. Сезона : Пролет/Лето/Aut. Карактеристика : Брзо Сушење. Пол : Жени. Тип : Хемии. Вклучен пакет : . 1 х Хемис. . Големина - - - - Биста-Половината-Колкот-Должина. 3 XL-96-108см/37-42"-90- 100см/35-39 "98-108см/38-42" - - - 60см/23,62". 4 XL-100-112см/39-44 " 9 94-104см/37-40"1 102-110см/40-43" 6 61см/24.01". 5 XL-104-116см/40-45 " 9 98-108см/38-42"1 106-116см/41-45" 6 62см/24.4". Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Машинско Перење(Миење Раце Подобро). Увезени. Добра изработка : контрола На Процесот, извонредност, добра работа, нула дефекти. Мода : Мешавина во класични елементи. Практично : Едноставен за употреба, висока практичност, едноставен и дарежлив.

Избор на купувачи..