• Неодамнешно
Сан Ј Тамари Соја Сос, Фл Оз
zoom_in

Сан Ј Тамари Соја Сос, Фл Оз

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

САН-Ј ГЛУТЕН СЛОБОДЕН ТАМАРИ СОЈА СОС Е СЕРТИФИЦИРАН КОШЕР-ПАРВЕ ПРЕХРАНБЕН ПРОИЗВОД. ОВОЈ НЕ-ГМО ПРОЕКТ ПОТВРДЕН, ПРИРОДЕН СОЈА СОС ДОАЃА ВО ЕДЕН 20 FL. ОЗ. ШИШЕ И Е ЦЕЛОСНО ВЕГАН. НЕ СОДРЖИ ВЕШТАЧКИ АДИТИВИ ИЛИ КОНЗЕРВАНСИ И НЕ Е ЗНАЧАЕН ИЗВОР НА ТРАНС МАСТИ ИЛИ ХОЛЕСТЕРОЛ. ВИДИ ИСХРАНА ФАКТИ ПАНЕЛ ЗА АЛЕРГЕНИ ИНФОРМАЦИИ. Сан Ј Тамари Соја Сос, 20 Фл Оз.

Избор на купувачи..