• Неодамнешно
Powersports Алуминиум Раб KS ГРАНАТА BEADLOCK 15X10in Сатен Црна Завршница, KS23551048700
zoom_in

Powersports Алуминиум Раб KS ГРАНАТА BEADLOCK 15X10in Сатен Црна Завршница, KS23551048700

DEN 1088.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

KMC Тркалата немилосрдно ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот со иновации и стил. КМЦ е за поединци кои ја кршат бариерата и ја менуваат играта кои му пркосат на конвенционалното размислување во мотоспортот и користат машини за да го извлечат невозможното. Ние над-инженер сѐ што правиме за да се осигураме дека без разлика на кој терен имате намера да користите KMC Тркала, вашето тркало никогаш нема да ве пропадне. Се започна со тркало, а не со визија. Нема план. Само едноставно, добро изработено тркало. KMC Powersports Алуминиум Раб KS235 ГРАНАТА BEADLOCK 15 X10in Сатен Црна Завршница, KS23551048700 Модел Број-KS235 Граната BEADLOCK Број Дел-KS23551048700 Шема Болт - 4x137 Офсет-0 мм Задниот Простор-5.5.

Избор на купувачи..