• Неодамнешно
1 2 W 18 D 26 H Westlake Непречен заграда на коленото, западен црвен кедар
zoom_in

1 2 W 18 D 26 H Westlake Непречен заграда на коленото, западен црвен кедар

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Избор на купувачи..