• Неодамнешно
Женска Тенка Фит В - Вратот Ребро Плетена Кошула
zoom_in

Женска Тенка Фит В - Вратот Ребро Плетена Кошула

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Тенка Фит В-Вратот Ребро Плетена Кошула1. Оваа женска тенка плетена кошула со ребра со врат е стилски и удобен додаток на секоја гардероба. 2. Изработена од мека и лесна мешавина од памук-спандекс, оваа кошула има ласкави шевови на принцезата долж страните за беспрекорно вклопување. 3. Тесното v-деколте и вградениот дизајн плетен со ребра се шик и модерни, додека долгите ракави му даваат дополнителна топлина на ова парче за студените денови. 4. Совршена за спарување со фармерки, џогери, здолништа или каков и да е вашиот личен стил, оваа шик кошула е задолжителна. 5. Едноставните бои и ласкавата силуета ја прават оваа женска ребро плетена кошула главна гардероба за секое време од годината. Материјал : памук-мешавина. Стил : Интелектуална. Функција : Удобно. Деколте : Длабоко V-Вратот. Повод : Излегување, Секојдневен, Одмор. Сезони : Пролет,Aut, Зима. Должина На Ракавот : Долги Ракави. Големина Details(inch) : S : Chest=31.20,Sleeve=22.62,Length=23.40,M : Chest=32.76,Sleeve=23.01,Length=23.79,L : Chest=34.32,Sleeve=23.40,Length=24.18,XL : Chest=35.88,Sleeve=23.79,Length=24.57,2 XL : Chest=37.44,Sleeve=24.18,Length=24.96,3 XL : Chest=39.00,Sleeve=24.57,Length=25.35,4 XL : Chest=40.56,Sleeve=24.96,Length=25.74,5 XL : Chest=42.12,Sleeve=25.35,Length=26.13,.

Избор на купувачи..