• Неодамнешно
Американско Срце Рустикална Масичка За Кафе Со Фиоки, Чоколаден Мус
zoom_in

Американско Срце Рустикална Масичка За Кафе Со Фиоки, Чоколаден Мус

DEN 1599.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Американските производи Од Хартленд се конструирани од цврсто дрво без апсолутно никаква честичка. Стилот е уникатен за секого, затоа Во Американското Срце не избираме да ги исполниме уникатните вкусови на сите! Карактеристики рустикална Масичка За Кафе со 2 Фиоки Готови Задни Спецификации Боја : Чоколадна Мусна Тежина : 100 фунти - ШИФРА : Mrcr436 Американско Срце 30303 СМ Рустикална Масичка За Кафе со 2 Фиоки, Чоколаден мус.

Избор на купувачи..