• Неодамнешно
Gyma ft. Безбедносно куќиште нето замена на брануваата за безбедност со патент и тока за столбови
zoom_in

Gyma ft. Безбедносно куќиште нето замена на брануваата за безбедност со патент и тока за столбови

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Земајќи ги предвид различните големини на брануваа, ви нудиме 12 стапки, 14 стапки, 15 стапки и 16 метри брануваа мрежи и можете да изберете според вашите потреби. Направено од PE материјал, нашата мрежа за безбедност на куќиштето е отпорна на сонце и отпорна на корозија, така што може да се користи долго време. Можете да ја опкружите вашата брануваа со оваа мрежа за да спречите вашето семејство да испадне додека играте. Во меѓувреме, вградениот патент ви го олеснува влегувањето и да излезете. Со оваа безбедносна ограда, вие и вашето семејство може да се забавувате безбедно да скокате на брануваата. Ако барате мрежна мрежа за брануваа како оваа. Боја : Црна. Нето тежина : 6 фунти . Висина на производот : 6,6 стапки . Ефективна висина : 5,9 стапки . должина на патент : 3,6 '. Пакувањето вклучува : 1 x мрежа за куќиште, 12 x пластична тока, 6 x PE капакот.

Избор на купувачи..