• Неодамнешно
Кутијата за пионерска жена Але Мари леб
zoom_in

Кутијата за пионерска жена Але Мари леб

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пионерската жена Алекс Мари 16-инчи Х 9-инчен леб од леб носи рустикална елеганција во вашата кујна со богати флорали, спарени убаво со природна рамка од дрво од багрем. Декорираната цветна врата има магнетно затворање со гроздобер, лесен за кристално копче. Идеално за кој било леб, кутијата 16 "x 9 " обезбедува доволно простор за сите ваши потреби за складирање. За да ја исчистите кутијата за леб, избришете ја чистата со влажна крпа. 16-инчен х 9-инчен кутија за леб. Богата цветна шема. Природно дрво од багрем. Магнетно затворање. Лесно да се зафати кристално копче. Избришете чиста со влажна крпа.

Избор на купувачи..