• Неодамнешно
Едноставно маргаритка 18 18 модерна монограм декоративна перница за фрлање, есенско злато
zoom_in

Едноставно маргаритка 18 18 модерна монограм декоративна перница за фрлање, есенско злато

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 " x 18 "Есен злато модерна перница за акцент на монограм од нашата колекција Монограм. Оваа перница е совршен додаток во која било спална соба, дневна соба, просторија за седење или кој било друг простор во вашиот дом На тоа му треба допир на стилска удобност! Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Избор на купувачи..