• Неодамнешно
Jeanан Плут „Зборови хиги“ платно уметност
zoom_in

Jeanан Плут „Зборови хиги“ платно уметност

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лиценцирањето на уметноста може да биде сеприсутен концепт, но можеме да ве увериме дека сме единствени на секој начин. Започна како страст кон уметноста од страна на нашиот основач и извршен директор, Jackек Апелман и прерасна во една од водечките компании за комерцијални лиценци во светот. Различните стилови и медиуми од над 800 уметници во нашата архива го рефлектираат Jackек и неговите вработени што некогаш го прошируваат интересот за дводимензионални слики. Уметник : Jeanан Плут. Тема : Типографија. Стил : Типографија. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност.

Избор на купувачи..