• Неодамнешно
Дизајнерска куќа Брукингс непрекинато суета на бања со 2 врати во еспресо со кварц galиало Топ
zoom_in

Дизајнерска куќа Брукингс непрекинато суета на бања со 2 врати во еспресо со кварц galиало Топ

DEN 12186.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

3 Драчки дупки овозможуваат 4-инчен центар за монтирање на центри и вклучувањето на грбот спречува оштетување на водата. Достапно е комплет за поправка на допир (продаден одделно). Правоаголен бел керамички чинија за потколеник се наоѓа во црвена внатре. Дел # 921387-ES.

Избор на купувачи..