• Неодамнешно
Девон и Клер Рис кожа троседот, сива
zoom_in

Девон и Клер Рис кожа троседот, сива

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изградете ја дневната соба од вашите соништа со оваа елегантна сива кожа тросед. Опуштете се во суперлативна удобност и стил за годините што доаѓаат со овој софа Девон и Клер изграден за долговечност и привлечна привлечност. Премиум кожа од врвови на сите места за седење и потпирачи за ракави и кожни натпревари на предните шини, страни и грб. Рамка од тврдо дрво сушена од печка. Рамката е вклучена од пена, заграден и блокиран од агол за удобност и поддршка. Амортизирање со висока еластичност 2.0 густина за дополнителна удобност и поддршка. Сива кожа тапацир со контраст бело шиење. Детали со рачно зашиени. Димензии на седиштето : 65 "W x 20" H x 22,5 "D. Висина на ногата : 3" H.

Избор на купувачи..