• Неодамнешно
Главни глави на голф -клубот Лилибет, сет од 3
zoom_in

Главни глави на голф -клубот Лилибет, сет од 3

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Prepy-шик голфери знаат дека модата за голф се протега надвор од она што го носите и во она што го носите. Клубот за привлекување внимание на Лилибет, кој го опфаќа триото, има динамични отпечатоци кои носат живописен стил на секоја торба за голф, како и лесен, водоотпорен дизајн, што гарантира дека вашите клубови остануваат заштитени дури и во најлоши услови за играње. Овој сет од три клупски наслови вклучува 1, 3 и X. Лилибет голф -клуб за глава, сет од 3 : сет од 3 насловни глави. Печатење на лого на полиуретан. Вклучува 1, 3 и X. достапни во различни бои.

Избор на купувачи..