• Неодамнешно
Едноставно Дејзи виси пајаци Аметист Ноќта на вештерките Ченил област, 18 30
zoom_in

Едноставно Дејзи виси пајаци Аметист Ноќта на вештерките Ченил област, 18 30

DEN 1440.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едноставно Daisy 18 "x 30 " Аметист што виси пајаци килим од колекцијата на вештерки. Секој ќе ужива во забавата и стилот донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Достапно во повеќе големини и бои. Совршено за украсување на Ноќта на вештерките.

Избор на купувачи..