• Неодамнешно
од драги палети машки поло -затворени папучи на пети
zoom_in

од драги палети машки поло -затворени папучи на пети

DEN 192.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Целокупната удобност е само еден чекор подалеку со овие ДФ од страна на Дарфоамс Машки Поло затворен папучи од пети! DF Adapt им помага на нозете да останат пријатни и суви, додека дизајни за перење машина обезбедуваат овие влечки да бидат лесни за чистење. Пар на внатрешни/надворешни надворешни страни нудат сигурна поддршка за целодневна, удобност во тек! Класичен затворен пети силуета, DF Adapt ги задржува нозете пријатни и суви, мулти-густина перничето мемориска пена, insoleindoor/надворешна надворешна плоча.

Избор на купувачи..