• Неодамнешно
Женски Летни Секојдневни Плус Големина Лабава Маица Миди Фустан Замав Краток Ракав Широки Преголеми Туника Фустани Со Џеб
zoom_in

Женски Летни Секојдневни Плус Големина Лабава Маица Миди Фустан Замав Краток Ракав Широки Преголеми Туника Фустани Со Џеб

DEN 267.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

89" должина : 110см/43. Фустанот со плус големина што одговара на ѓердан може да го направи фустанот од маица за жени секојдневно лето елегантен, симпатичен и моден.31" големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 144см/56.59" Ракав : 16см/6. Машинско перење во ладна вода. Не Големина Шема.За Повод : верски фустани за жени погодни за дома, излегување, вежбање, џогирање, активни, атлетски, плажа, патување, спорт, состанок, велосипед, канцеларија, забава, клуб, одмор и друга специјална пригода.77" Ракав : 16.31" ракав : 18см/7. Плус Големина.09" Должина : 111см/43.30" Должина : 107см/42.Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа проблем!Сезона : пролет / лето / aut : Женски Тип На шема : каузален летен верски фустан За Боја : светли и бои одговараат за сите девојки. Едноставно, но никогаш застарено - - - - сладок подарок за сите верни девојки.13" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 126см/49. Црна плус големина вера фустан, роза плус големина вера фустан, сина плус големина вера фустан, црна плус големина вера фустан, леопард плус големина вера фустан, вратоврска боја плус големина вера фустан. Големината се мери рачно, а грешката од 1-3 см е неизбежна. Многу Прилики овој замав обичен миди фустан е погоден за секојдневниот живот. Облечи со џебови погодни за жени од различни возрасти, добар избор за целата сезона.50" ДОЛЖИНА : 108 CM/42.61" Рамо : 68см/26.33" рамо : 74см/29.24" Рамо : 65см/25.

Избор на купувачи..