• Неодамнешно
Голема машка темна морнарица ватирана текстурирана волна класична фит блејзер
zoom_in

Голема машка темна морнарица ватирана текстурирана волна класична фит блејзер

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Реноар машка темна морнарица ватирана текстурирана волна класична фит блејзер, делумно наредени, 2 копчиња, волна, полиестер, две копче, страничен отвор, двојни странични отвори. Тие велат дека луксузот е во детали и оваа машка темна морнарица ватирана текстурирана волна блејзер од модата на Верно е одличен пример за тоа. Од моментот кога ќе го лизнете, можете да почувствувате квалитет, занаетчиство и одлично вклопување. Завршните допири вклучуваат широка измешана лаптоп, делумна современа јакна постава со стражари под пот пот, два предни џебови и џеб на градите, три внатрешни џебови, четири контрастни манжетни за модни копчиња во боја и двојни странични отвори. Овој блејзер е дизајниран за човекот кој знае што сака и има стил да одговара.

Избор на купувачи..