• Неодамнешно
Грејс Тропски ритам пијалок сок од ананас од ѓумбир, Флорит Оз
zoom_in

Грејс Тропски ритам пијалок сок од ананас од ѓумбир, Флорит Оз

DEN 367.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Грејс Тропски ритами Пијалок од сок од ѓумбир од ананас - Тантализирачки спој на природен вкус на ѓумбир и вкусна сладост на ананас, сите во погодно шише од 16 fl oz. Одличен извор на витамин Ц : Зголемете го вашиот имунолошки систем со секоја голтка на Грејс тропски ритами пијалок сок од ананас од ѓумбир. Изработен со квалитет од 1922 година, овој пијалок сок е совршен начин да се занесе во освежувачко и заживувачко искуство. За крајна свежина, ладете го по отворањето и консумирајте ги во рок од три дена. Безбедносното копче ќе се појави, ве уверувајќи за автентичноста на производот. Искусете го тропскиот ритам на Карибите со служење на Грејс тропски ритами ананас сок од ѓумбир сок од ладење. Овој пијалок сок е одличен извор на витамин Ц, обезбедувајќи здрава доза на виталност за поддршка на вашата целокупна благосостојба.

Избор на купувачи..