• Неодамнешно
Нема граници со високиот издигнување на шорцевите на помладиот
zoom_in

Нема граници со високиот издигнување на шорцевите на помладиот

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без граници со високи шорцеви за повлекување за јуниори не се толку удобни и разноврсни, ќе ги сакате во секоја боја. Изработени во мека плетена за опуштено вклопување, тие имаат ласкава висока половината со прилагодливо влечење за прилагодено вклопување. Носете ги со дуксери, резервоари или маички, за да легнете наоколу, да работите надвор или да се дружите со пријателите. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; хитови на врвот на бутот. Затворање : Повлечете со еластично затворање на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодлива половината за влечење. Јуниори со висок пораст на шорцеви од без граници.

Избор на купувачи..